KSK Noteć przegrywa na własnym parkiecie

| 10 grudnia 2016, 19:42
Koszykarzom KSK Noteć Inowrocław, w ostatnim tym roku meczu przed własną publicznością nie udało się niestety sprawić kibicom niespodzianki. Inowrocławianie zaliczyli piątą porażkę z rzędu. Decydująca okazała się trzecia kwarta, w której gospodarze stracili 13 punktów.

KSK Noteć Inowrocław - GKS Tychy 70:88
(21:22, 17:19, 14:27, 18:20)

Punkty dla gospodarzy: Grod 23 (3x3), Kowalewski 22 (2x3), Adamczewski 8 (1x3), Pochocki 5, Sroczyński 5, Wierzbicki 3 (1x3), Lisewski 2, Maciejewski 2,

Punkty dla gości: Mazur 20 (2x3) Deja 18 (2x3), Zub 12 (2x3), Basiński 9 (1x3), Bzdyra 8 (1x3), Hałas 7 (1x3), Piechowicz 7, Szpyrka 7 (1x3).

Mimo, iż mecz do 25 minuty był wyrównany, to goście dwukrotnie próbowali odskoczyć od rywali. Gospodarze jednak za każdym razem zdołali odrobić niewielką stratę i do połowy trzeciej kwarty nie dali uciec przeciwnikowi. Później było już gorzej. Dużą liczbę strat i słabszą skuteczność po stronie Noteci dobrze wykorzystali zawodnicy GKS i na 10 minut przed końcem meczu wypracowali sobie 16 punktów przewagi. W czwartej kwarcie biało-niebiescy zagrali lepiej, niż w trzeciej, ale o odrobieniu sporej straty nie było mowy.

Zawodnicy Noteci zaliczyli mniej zbiórek (29 do 40), popełnili też więcej strat (19 do 15). Goście natomiast lepiej trafiali do kosza poza rzutami osobistymi.

W następnej kolejce KSK Noteć zagra na wyjeździe z Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17 grudnia. Będzie to ostatni mecz w tym roku. Wznowienie rozgrywek nastąpi 7 stycznia, również na wyjeździe. [MJ]

Wasze komentarze:

Maras0310

Inowrocław
[1309]
2016-12-13 13:22:37 | zgłoś do moderacji

Noteć Inowrocław po raz kolejny oszukuje swoich zawodników i trenerów. Świetna reklama miasta. Kto tu będzie chciał grać w przyszłości ?

Mad_Max

Inowrocław
[5]
2016-12-13 12:07:05 | zgłoś do moderacji

Niestety po raz kolejny dzięki nieudolnym prezesom to samo. Ciekawy skład, dobry pocątek sezonu - wygrane wszystkie mecze u siebie, pokonanie lidera na wyjezdzie i ...nagle pasmo porażek? Powód ? Oczywisty - zaleganie pieniędzy zawodnikom i trenerom za kilka miesięcy. W sumie im się nie dziwię że tak olewają. Jaka płaca ( a raczej jej brak ) taka praca. A "prezesi" jak mają jaja i trochę godności to powinni podać się do dymisji (w co raczej wątpie). Przecie do końca sezonu jest jeszcze sporo do "zarobienia". I który klub liczy TYLKO na pieniądze z UM ? Po co podpisują kontrakty na które po 2 miesiącach nie będzie ich stać? Po raz kolejny "Noteć" będzie w Polsce kojarzona z oszustwem i nie wypłacalnością. Wstyd

Maras0310

Inowrocław
[1309]
2016-12-12 17:56:59 | zgłoś do moderacji

Ja nie wiem, że w tym mieście gdy w sporcie rozpoczyna się dziać coś ciekawego, to zaraz zaczyna się dziadostwo ze strony działaczy. Nie można tej hałastry po prostu wziąć za dupy i powywalać ? Przecież w ten sposób nie będzie w Inowrocławiu ani sponsorów ani sportu na jakimś poziomie. Czy nikt tego nie widzi ?

rambo ino

Inowrocław
[8]
2016-12-12 02:19:50 | zgłoś do moderacji

budynek runął ale fundamenty jeszcze stoją.WALCZCIE PANOWIE!!! Świadome poddanie sie porażce to DEZERCJA...Ci najwierniejsi byli i bedą dla tych co sie odwrócili srodkowy palec.

kibic007

Inowrocław
[108]
2016-12-11 19:52:04 | zgłoś do moderacji

ktoś fajnie napisał na innym portalu, niech pan kanclerz zabierze zarząd to swojego nowego azsu a będzie szansa to jeszcze uratować.

2016-12-11 11:39:04 | zgłoś do moderacji

Prezes już dawno powinien wylecieć bierze kasę dla siebie a potem nie ma dla zawodników. Jak podchodzą zawodnicy to już koniec. A co z trenerem? Mało pomysłu na grę. Szkodę żeby zespół się rozlecial ale bądźmy dobrej myśli.