Damy Radę przegrywa z wiceliderem

| 11 grudnia 2016, 15:08
Niestety kolejną wyjazdową porażkę w tym sezonie odnotowali szczypiorniści Damy Radę. Tym razem niewiele lepsza okazała się drużyna wicelidera Jezioraka Iława.

Mecz od początku był bardzo wyrównany i gra toczyła się bramka za bramkę. Żaden z zespołów nie potrafił odskoczyć na więcej niż jeden punkt przewagi. Do przerwy było 11:10 dla Jezioraka.

Po przerwie gospodarze z Iławy szybko odskoczyli na 5 bramek przewagi. Główne znaczenie w tym miała niska skuteczność inowrocławian w ataku, którzy przez pierwsze 10 minut drugiej połowy rzucili tylko jedną bramkę. Mimo wysokiej straty osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników ekipa Damy Radę odrobiła wynik i na 3 minuty przed końcem przegrywała tylko jednym trafieniem. Niestety w końcówce lepsi okazali się szczypiorniści z Iławy i mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 28:24 dla gospodarzy.

Inowrocławianie rozegrają ostatnie spotkanie w tym roku 17 grudnia w Strzelnie gdzie ich przeciwnikiem będzie tamtejsza Alfa 99. [IO]

Damy Radę: Chrośniak, Kalinowski, Fajok 2, Łukasiewicz 7, Lewandowski 8, Modrzyński 2, Klimaszewski 2, Łożykowski 1, Klimczewski 1, Perzyński 1.