Siatkarki z Dwójki niepokonane

| 11 grudnia 2016, 18:13
Siatkarki z Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu awansowały do finału Mistrzostw Powiatu Szkół Gimnazjalnych.



W piątek w Dąbrowie Biskupiej odbyły się eliminacje Mistrzostw Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Oprócz inowrocławianek w eliminacjach uczestniczyły reprezentacje z Rojewa i Dąbrowy Biskupiej. "Dwójka" zwyciężyła pokonując obydwa zespoły w setach 2:0. Ten sukces daje szkole awans do rozgrywek finałowych. Wcześniej drużyna z Gimnazjum nr 2 wywalczyła tytuł Mistrzyń Miasta Inowrocławia pokonując zespoły z Gimnazjum nr 3 i nr 4.

Skład drużyny: Julia Lewandowska /kapitan/, Martyna Sobiechowska, Małgorzata Jakób, Iga Jabłońska, Martyna Krokowska, Aleksandra Fajfer, Natalia Ratajczak, Martyna Konieczna, Monika Kulik i Patrycja Konieczna.

- Dziękuję zespołowi! Dziewczyny zagrały dzielnie. Pokazały grę zespołową pełną poświęcenia. Zasłużyły na ten sukces. Gramy dalej i mam nadzieję, że wygramy rozgrywki powiatowe - mówi Aleksandra Procek, która wraz z Dorotą Sadowską trenuje siatkarki z Gimnazjum nr 2. [IO]



Wasze komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.