Duży sukces karateki z Inowrocławia

fot. nad.
| 15 grudnia 2016, 10:37
17-letni Wojciech Lis z Inowrocławskiego Klubu Kyokushin zajął pierwsze miejsce na XIII Pucharze Polski Juniorów Młodszych i Młodzików w Karate Kyokushin.

Zawody odbyły się 10 grudnia w Ciechanowie. Obok zmagań młodzików i juniorów rozegrano też XXXIII Puchar Polski Seiniorów. W turnieju wzięło udział 300 zawodników z 70 ośrodków z całej Polski.

17-letni Wojciech Lis z Kruszwicy w kategorii juniorów młodszych do 70 kg zajął pierwsze miejsce i zdobył Puchar Polski. Uczeń II LO w Inowrocławiu trenuje pod okiem sensei Daniela Gorczycy.

W rozgrywanych w listopadzie 30 Mistrzostwach Europy Kyokushin w Papendal - Arnhem, w których Wojciech również brał udział, 8 reprezentantów IKK zdobyli 4 medale, w tym 1 złoty i 3 brązowe. [MJ]Wasze komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.