Domino przegrywa na własnym parkiecie

| 4  stycznia 2017, 19:37
W pierwszym w tym roku meczu koszykarze Domino Inowrocław ulegli liderowi II ligi - drużynie Decka Pelplin 73:80.
Dzisiejszy rywal Domino przegrał dotąd tylko jedno spotkanie - z Gryfem Goleniów. Domino nie miało więc dziś łatwego zadania. Goście od pierwszych minut narzucili swój styl i swoje tempo gry. Inowrocławianie odrobili część strat w czwartej kwarcie, ale w pozostałej części meczu drużyna z Pelplina okazała się zwyczajnie lepsza. Dla gospodarzy najwięcej punktów rzucili Kornijec i Majer (po 24). [IO]

Domino Inowrocław - Decka Pelpin 73:80
(20:23, 9:18, 19:24, 25:15)

Punkty dla Domino Inowrocław: Kornijec 24 (4x3), Majer 24, Marciniak 16 (3x3), Warchowski 5, Kozłowski 4,

Punkty dla Decka Pelplin: Sarzało 18 (2x3), Kowalczuk 14 (1x3), Chudy 13 (3x3), Krzywdziński 12, Kamiński 9 (1x3), Dębski 7, Czyżewski 4, Muntowski 3 (1x3).