Znamy siatkarskich mistrzów powiatu

Drużyna z Gimnazjum nr 4 zajęła drugie miejsce. fot. nad.
| 24 stycznia 2017, 11:19
Rozegrany dziś w Gniewkowie finał Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Gimnazjalnych wyłonił dwie drużyny, które zagrają w ćwierćfinałach na szczeblu wojewódzkim.

W finale zagrały drużyny Gimnazjum nr 4, Gimnazjum w Bachorcach i Gimnazjum w Gniewkowie. Najlepsza okazała się drużyna z Bachorc, a drugie miejsce zajęła szkoła z Inowrocławia. Oba zespoły awansowały do ćwierćfinałów mistrzostw województwa. Gimnazjum nr 4 zagra 12 lutego w Nakle nad Notecią.

Wyniki:
Gimnazjum nr 4 - Gimnazjum w Gniewkowie 2:0 Gimnazjum nr 4 - Gimnazjum w Bachorcach 1:2 Gimnazjum w Bachorcach - Gimnazjum w Gniewkowie - 2:0.

W zespole z Gimnazjum nr 4 zagrali: Maceli Ciszewski, Jakub Picheta, Jakub Żukowski, Adrian Maciejewski, Jakub Mirzejewski, Jakub Tonicki, Michał Beśka, Michał Jabłoński. Opiekunem drużyny jest Małgorzata Nowak. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Jabłoński. [MJ]Wasze komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.