Świetne wyniki inowrocławskich lekkoatletów

fot. nad.
| 24 stycznia 2017, 15:04
W niedzielę w Toruniu odbył się miting ogólnopolski w lekkiej atletyce, podczas którego rozegrano również Mistrzostwa Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych. W zawodach wystartowali zawodnicy MKS Inowrocław i to z dużymi sukcesami.

Piotr Sztandur został mistrzem województwa juniorów młodszych w skoku wzwyż ustanawiając przy tym rekord życiowy na poziomie 201 cm. Warto dodać, że zawodnik MKS jest w tej chwili liderem tabel wśród juniorów młodszych w Polsce, co jest doskonałym prognostykiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. Jakub Rutecki wśród młodzików skoczył 165 cm, co również jest bardzo dobrym wynikiem. Zawodników przygotowuje Dariusz Niemczyn, trener prowadzący Norberta Kobielskiego.

W zawodach uczestniczyły także dwie młode zawodniczki MKS Inowrocław specjalizujące się w rzutach. Wiktoria Łukomska pchnęła kulę na odległość 10,88, co w tej chwili w tabelach ogólnopolskich klasyfikuje ją na drugim miejscu wśród młodziczek, a Julia Jaromierska, która uzyskała równe 10 metrów zajmuje siódme miejsce na listach ogólnopolskich. Obie zawodniczki swoje mistrzostwa województwa będą miały w najbliższa sobotę i tam startować będą w roli faworytek do medali. Dziewczyny prowadzone są przez Stanisława Wołodkę - trenera, który wychował wiele medalistek Mistrzostw Polski. [IO]Wasze komentarze:

Jestem

Inowrocław
[101]
2017-01-31 20:50:48 | zgłoś do moderacji

A może Redakcja pokusi się o porównanie obecnych wyników np w skodu w dal i biegach z tymi sprzed wielu lat jakie uzyskiwali sportowcy Noteci-był taki klub lekkoatletyczny.
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.