Domino przegrywa z Politechniką

fot. MJ
| 29 stycznia 2017, 19:44
Goście z Gdańska pokonali zespół z Inowrocławia 67:56. Mimo porażki Domino wciąż utrzymuje się w czołówce tabeli.

Domino Inowrocław - Politechnika Gdańska 56:67 (12:20, 20:20, 11:11, 13:16)

Punkty dla Domino: Majer 12, Marciniak 11, Kozłowski 8, Kornijec 8, Warchowski 5, Lewandowicz 4, Filipiak 3, Zhaludok 2, Stańczuk 2,

Punkty dla Politechniki: Mochnacz 13, Kolka 12, Jaśkiewicz 11, Stryjewski 9, Syldatk 7, Janiewski 5, Nałęcz 4, Górski 3, Szłapka 3.

Koszykarze Politechniki zakończyli serię trzech zwycięstw z rzędu Domino. W niedzielnym spotkaniu goście nie pozwolili wyjść na prowadzenie gospodarzom ani na sekundę. Najlepszą okazję na zmianę losów spotkania Domino miało w drugiej kwarcie, kiedy dzięki dużej liczbie fauli gości na półtorej minuty przed końcem drugiej połowy udało się doprowadzić do remisu. Niestety korzystny wynik szybko stał się historią, bo do przerwy goście znów odskoczyli na 8 punktów. Od tamtej pory już do końca spotkania zawodnicy Politechniki utrzymywali kilku, a chwilowo nawet kilkunastu punktową przewagę.

W następnej kolejce Domino zagra na wyjedzie 4 lutego z Asseco II Gdynia. [MJ]

Wasze komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.