Domino przegrywa z Politechniką

| 29 stycznia 2017, 19:44
Goście z Gdańska pokonali zespół z Inowrocławia 67:56. Mimo porażki Domino wciąż utrzymuje się w czołówce tabeli.

Domino Inowrocław - Politechnika Gdańska 56:67 (12:20, 20:20, 11:11, 13:16)

Punkty dla Domino: Majer 12, Marciniak 11, Kozłowski 8, Kornijec 8, Warchowski 5, Lewandowicz 4, Filipiak 3, Zhaludok 2, Stańczuk 2,

Punkty dla Politechniki: Mochnacz 13, Kolka 12, Jaśkiewicz 11, Stryjewski 9, Syldatk 7, Janiewski 5, Nałęcz 4, Górski 3, Szłapka 3.

Koszykarze Politechniki zakończyli serię trzech zwycięstw z rzędu Domino. W niedzielnym spotkaniu goście nie pozwolili wyjść na prowadzenie gospodarzom ani na sekundę. Najlepszą okazję na zmianę losów spotkania Domino miało w drugiej kwarcie, kiedy dzięki dużej liczbie fauli gości na półtorej minuty przed końcem drugiej połowy udało się doprowadzić do remisu. Niestety korzystny wynik szybko stał się historią, bo do przerwy goście znów odskoczyli na 8 punktów. Od tamtej pory już do końca spotkania zawodnicy Politechniki utrzymywali kilku, a chwilowo nawet kilkunastu punktową przewagę.