Sukcesy zawodników MKS Inowrocław

| 1  lutego 2017, 10:23
W skoku wzwyż i w pchnięciu kulą podopieczni MKSu zdobyli pierwsze miejsca na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkeij Atletyce Młodzików.

Jakub Rutecki skoczył 173 cm. Podopieczny Dariusza Niemczyna to kolejny skoczek wzwyż z Inowrocławia, który jest w czołówce swojej kategorii w Polsce. Wiktoria Łukomska w szóstej próbie w pchnięciu kulą uzyskała wynik 10,53 m i również została mistrzynią województwa. Wiktorię trenuje Stanisław Wołodko.


- Nasz najlepszy skoczek Norbert Kobielski zaczął sezon halowy również od mocnego uderzenia i skoczył w mitingu ogólnopolskim 218 cm. Nie wszyscy zawodnicy MKS Inowrocław startują w sezonie halowym, część zawodników przygotowuje się do startów letnich na obozie w Białym Dunajcu pod okiem trenera Waldemara Kwiatkowskiego. W obozie uczestniczy między innymi Wiktoria Ratajczyk, młodziczka specjalizująca się w skoku w dal, która jest nadzieją tej dyscypliny - mówi Waldemar Kwiatkowski z MKS Inowrocław. [MJ, fot. nad.]Wasze komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.