Noteć pokonuje Polonię dwoma punktami

| 1  lutego 2017, 19:57
Po bardzo zaciętej końcówce koszykarze z Inowrocławia zwyciężyli z Jamalex Polonia 1912 Leszno 73:71.

KSK Noteć Inowrocław - Jamalex Polonia 1912 Leszno 73:71 (21:15, 21:21, 16:21, 15:14)

Punkty dla Noteci: Grod 24, Pochocki 24, Lisewski 10, Sroczyński 9, Adamczewski 5, Maciejewski 1,

Punkty dla Polonii: Koelner 18, Rostalski 16, Milczyński 16, Kulon 11, Sanny 5, Kiwilsza 2, Malona 2, Trubacz 1.

Przez pierwsze 25 minut mecz miał dość spokojny przebieg. Poza samym początkiem przez większość czasu niewielką przewagę utrzymywali koszykarze Noteci. Goście wyszli na prowadzenie w końcówce trzeciej kwarty. Od tej pory toczyła się walka punkt za punkt i do samego końca nie było wiadomo, kto odniesie zwycięstwo. Ostatecznie lepsi okazali się gospodarze i pokonali wyżej klasyfikowaną drużynę 73:71.

Duże znaczenie dla końcowego wyniku miały rzuty osobiste. Zawodnicy Noteci zdobyli w ten sposób aż 24 punkty, goście natomiast 9. Najwięcej punktów na swoje konta dopisali Grod i Pochocki, obaj po 24. Double-double uzyskał z kolei Lisewski (10 pkt i 12 zb.)

4 lutego Noteć zagra na wyjeździe z SKK Siedlce. [MJ]

Wasze komentarze:

TAB015

Inowrocław
[621]
2017-02-02 23:24:00 | zgłoś do moderacji

Jednym słowem "końcówka" meczu, to jeden wielki "horror".

biedak

Inowrocław
[598]
2017-02-02 12:40:13 | zgłoś do moderacji

brawo panowie graliscie praktycznie w 5 a i tak wygraliscie mecz z lepszym zespolem i znacznie sileniejszym fizycznie. Lisewskiemu widac na dobre wyszla zmiana trenera bo w koncu zaczelo mu sie chciec. Pytanie tylko jak dlugo pociagnie na takich obrotach bo niedlugo 37 urodziny.