Najlepsi sportowcy z Gniewkowa nagrodzeni

| 2  lutego 2017, 12:15
Już po raz szósty podczas Gniewkowskiej Gali Sportu wyróżniono najlepszych sportowców minionego roku.

W kapitule konkursowej zasiedli Katarzyna Milewska, Jerzy Ratajczak, Alfred Pawłowski, Stefan Hałas, Piotr Makowiecki i Rafał Tyburek.

Podczas grudniowego spotkania kapituły wybrano zwycięzców w pięciu kategoriach. Ich nazwiska poznaliśmy w sobotę na uroczystej gali w Łącznicy Kulturalnej.

Najlepszym trenerem wybrano Grzegorza Jeromina, szkoleniowca Unii Janikowo. Tytuł najlepszej drużyny powędrował do TG Sokół w Gniewkowie, a konkretnie do drużyny młodzieżowej. W kategorii największy talent nagrody otrzymało trzech sportowców - Julita Lipińska z UKS Szóstka Inowrocław, Patrycja Polewska, która otrzymała powołanie na konsultacje do reprezentacji narodowej U13 i zawodnika Unii Gniewkowo, Jakuba Czajkowskiego. Cała trójka gra w piłkę nożną. Najlepszym animatorem został Bogdan Horkulewicz, tenisista ziemny i stołowy. Najważniejszą nagrodę i tytuł najlepszego sportowca zdobył Paweł Stępień z Mikrusa Szadłowice.

Wręczono także tytuły "Przyjaciela Gniewkowskiego Sportu". Te powędrowały do Pawła Białka, Eugeniusza Skoczyńskiego i właścicieli restauracji Eden. Gniewkowską Galę Sportu zakończył występ Klaudii Jędrzejewskiej, która wykonała utwór "We are the champions". [MJ, fot. UM Gniewkowo]

Wasze komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.