Pewna wygrana Damy Radę z Alfą Strzelno

| 4  lutego 2017, 15:57
W derbowym meczu pomiędzy Damy Radę, a Alfą Strzelno lepsi okazali się szczypiorniści z Inowrocławia. Na własnym parkiecie pokonali gości ze Strzelna 40:31.

Inowrocławianie dobrze weszli w meczu i po dziesięciu minutach wypracowali sobie czterobramkową przewagę. Po kwadransie Damy Radę nadal prowadziło, lecz goście stopniowo odrabiali straty. Do szatni drużyny schodziły przy stanie 16:15 dla gospodarzy.

Po przerwie bardzo dobrze spisywała się ofensywa zespołu Damy Radę, który ponownie szybko odskoczył na kilka bramek przewagi. Inowrocławianie przez całą drugą połowę kontrolowali wynik meczu, ostatecznie wygrywając 40:31.[IO]

Bramki dla Damy Radę: Lewandowski 9, Łukasiewicz 5, Dobrzański 4, Kaczalski 4, Franczak 3, Jankowski 3, Operacz Paweł 3, Modrzyński 2, Witoń 2, Pierzyński 1, Klimaszewski 1, Operacz Zbigniew 1, Łożykowski 1, Gawron 1. [IO]