Siatkarze zagrają ku pamięci wuefisty

| 13 lutego 2017, 09:09
W najbliższą sobotę odbędzie się XVII Turniej Piłki Siatkowej im. prof. Henryka Nowakowskiego. Na parkiecie hali Kujawianka zmierzy się osiem drużyn.

W rozgrywkach dziewcząt wezmą udział LUKS Wilki Wilczyn, MUKS Bielice, LUKS Inowrocław i II LO w Inowrocławiu, w kategorii chłopców oprócz reprezentacji "Konopy", wystąpią także absolwenci II LO oraz uczniowie I LO i ZSP nr 1. Dziewczęta zagrają systemem każdy z każdym, natomiast chłopcy system pucharowym z rozstawieniem zespołów II LO i absolwentów. Sedziami zawodów będą Lidia Wieczorek i Grzegorz Zybała, a organizatorem jest Ryszard Dreliszak. Początek turnieju o godz. 9.00, zakończenie planowane jest ok. godz. 14.00 - 15.00. [IO]Wasze komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.