Inowrocławianin skoczył po srebro w Toruniu

| 13 lutego 2017, 16:35
Piotr Sztandur z MKS Inowrocław został wicemistrzem Polski w skoku wzwyż podczas odbywających się w Toruniu Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.Piotr Sztandur to kolejny zawodnik trenera Dariusza Niemczyna, który specjalizuje się w szkoleniu skoczków wzwyż. Po Norbercie Kobielskim - wielokrotnym medaliście Mistrzostw Polski na hali i na stadionie kolejny inowrocławianin stanął na podium Mistrzostw Polski. Zawodnik MKS Inowrocław jechał na mistrzostwa z najlepszym wynikiem w kraju 201 cm.

- Mistrzostwa Polski były dla naszego zawodnika pierwszą poważną imprezą w jakiej wziął udział i od razu udało sie Piotrkowi stanąć na podium. To wielki sukces tego młodego dobrze zapowiadajacego zawodnika, przed którym jeszcze wieke startów na dużych imprezach - powiedział nam wiceprezes MKS Inowrocław Waldemar Kwiatkowski. Piotrek zdobył srebrny medal z wynikiem 195 cm. [IO]Wasze komentarze:

magazynka00xd

Rąbin
[179]
2017-02-13 18:04:52 | zgłoś do moderacji

wczoraj również inowrocławianka Paulina Maniewska zdobyła brąz w debiutach Bikini Fitness we Wrocławiu ;)
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.