Z Wisły Płock do więzienia w Inowrocławiu

fot.
| 14 lutego 2017, 09:30
Adam Wiśniewski - skrzydłowy Orlen Wisły Płock przyjął zaproszenie od Klubu Olimpijczyka "Paragraf" działającego przy Zakładzie Karnym w Inowrocławiu. Wczoraj spotkał się z podopiecznymi tej jednostki.

Wielokrotny reprezentant polskiej drużyny szczypiornistów podzielił się swoją historią i opowiedział o przebiegu kariery. Postać nietuzinkowa - urodzony w Płocku od 1998 roku reprezentuje barwy Wisły Płock, nigdy nie zmieniając ukochanego klubu. W Płocku zdobywa wiele tytułów w między czasie powoływany regularnie do Kadry Narodowej, z którą zdobywa brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Katarze.Gość klubu "Paragraf" opowiedział o trudach życia sportowca będącego, kontuzjach, które w piłce ręcznej zdarzają się bardzo często i radości z każdego zwycięstwa oraz o "świętej wojnie" z Vive Kielce.

Podczas spotkania padało wiele pytań dotyczących piłki ręcznej, gry w reprezentacji, czy planów na najbliższą przyszłość, na które zawodnik Orlen Wisły Płock chętnie odpowiadał. Nie brakowało również wspólnych zdjęć oraz czasu na otrzymanie autografów. [IO, fot. Łukasz Lewandowski]Wasze komentarze:

miszcz500

piastowskie
[359]
2017-02-14 10:22:48 | zgłoś do moderacji

Ale żeście tytuł wymyślili. Już myślałem że szkatuła znów grał mecz z policją.
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.