Zatańcz z kręglami. Startuje nowy turniej

| 18 czerwca 2017, 10:40
3 lipca w inowrocławskiej kręgielni rozpocznie się turniej "GESAL wśród tańczących z kręglami". Honorowym gościem imprezy będzie olimpijczyk Zenon Licznerski.

Celem imprezy jest integracja, a także zaszczepienie w dzieciach i młodzieży oraz u osób dorosłych miłości do sportu. Zapisywać się mogą osoby w wieku powyżej 12 roku życia. Zawody będą odbywały się przez trzy miesiące - od lipca do września, raz w tygodniu, w poniedziałek lub wtorek w zależności od ilości zgłoszonych drużyn. Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy: grupa niebieska dzieci i młodzież rozgrywać będzie zawody w godzinach 11.00 do 14.00, a grupa czerwona dorośli w godzinach od 16.00 do 19.00. Prowadzącym zawody oraz informującym o zasadach gry w kręgle będzie wielokrotny mistrz Polski Emil Polanisz.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 28 czerwca pod adresem e-mail: handel@gesal.pl tylko od zorganizowanych grup tj. instytucji, szkół, zakładów pracy i firm. Wymagany skład drużyny to dwie osoby, które mogą dowolnie zmieniać się w trakcie trwania rozgrywek zachowując warunek podstawowy tj. reprezentują instytucję, która ich wytypowała. Organizatorzy przewidują nagrody, puchary oraz upominki dla uczestników. Udział w imprezie jest bezpłatny. Szczegółowy regulamin jest dostępny tutaj. [IO]Wasze komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.