Cuiavia pokonała Wisłę. Są pierwsze punkty

| 12 sierpnia 2017, 17:58
W pierwszym meczu sezonu przed własną publicznością inowrocławianie wygrali z Wisłą Nowe 1:0.

Cuiavia w dzisiejszym meczu prowadzenie objęła już w piątej minucie po strzale Piotra Timma. Gospodarze mieli zdecydowanie więcej okazji bramkowych, w 11 minucie mogli podwyższyć wynik strzałem do pustej bramki, ale ten okazał się niecelny. Biało-zieloni dominowali na boisku, choć goście też stworzyli parę groźnych sytuacji. Przypomnijmy, że na inaugurację sezonu biało-zieloni przegrali w Mogilnie po dość wyrównanym i trudnym meczu 2:3. [IO]