Siatkarze wracają do pierwszej ligi

fot. archiwum ino.online
| 18 sierpnia 2017, 12:31
Volley Team Inowrocław w zeszłym sezonie awansował do I ligi Autonomicznej Ligi Siatkówki Mężczyzn w Bydgoszczy. Rozgrywki ruszają w październiku.

Drugie miejsce z wynikiem 30 punktów dało inowrocławskim siatkarzom upragniony awans. To oznacza, że w tym sezonie Volley Team wraca do grona najlepszych amatorskich drużyn naszego województwa.

- Po zeszłorocznej „wpadce” i spadku z I ligi Autonomicznej Ligi Siatkówki Mężczyzn w Bydgoszczy wiele osób chciało skreślić Volley Team. Te osoby, które nam źle życzyły, dziś serdecznie pozdrawiamy. Wydawało się, że będziemy zespołem "do bicia". Nic bardziej mylnego. Zdołaliśmy się szybko podnieść i po roku nieobecności wracamy do „elity”. Owszem zdarzały się wpadki, ale jeśli chodzi o postawę naszego zespołu to należy być zadowolonym z całokształtu zmagań. Mieliśmy okazję do intensywnej gry i na pewno w pełni ją wykorzystaliśmy. Wywalczyliśmy wicemistrzostwo II ligi ALS ciężką pracą z czego bardzo się cieszymy - podsumowuje Patryk Narewski z Volley Team Inowrocław.

Treningi drużyna wznowi na początku września. Zespół poszukuje również nowe osoby, które potrafią grać w siatkówkę i chciałyby dołączyć do drużyny. Kontaktować można się poprzez adres volleyteam@poczta.fm. [MJ]Wasze komentarze:
Brak komentarzy. Twój może być pierwszy
Uwaga: 
zaloguj się lub jeśli nie masz konta zarejestruj się aby dodać komentarz.
Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.