Remis na Wierzbińskiego

| 7  października 2017, 13:07
Biało-zieloni nie zdołali pokonać na własnym boisku przedostatniej drużyny w tabeli. Mimo, iż dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, to ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Pierwszą bramkę dla Cuiavi zdobył w 31 minucie Majchrzak. W 51 minucie wynik wyrównał Olszewski. Gola na 2:1 zdobył w 61 minucie Wiśniewski, a wynik na 2:2 chwilę później ustalił Olszewski.

Drużyna z Jabłonowa Pomorskiego do tej pory miała na koncie tylko jedno zwycięstwo i osiem porażek. Cuiavia po 10 kolejkach ma dwa zwycięstwa, trzy remisy i pięć porażek. W następnej kolejce Cuiavia zagra na wyjeździe z Kujawianką Izbica Kujawska. [MJ]

Wasze komentarze:

monter38

Inowrocław
[29]
2017-10-08 13:49:34 | zgłoś do moderacji

Może derby za rok w Inowrocławiu. Trybuny wypełnione kibicami obu klubów. Super by było.

krymwp

Inowrocław
[52]
2017-10-07 21:57:31 | zgłoś do moderacji

Może i liga ma 34 kolejki ale z kim oni grali? Z samą "czołówką" - Radomin, Jabłonowo, Lider, Orlęta - i nie mogli wygrać. Teraz dopiero mecze z Kujawianką i Chemikiem. Będą dwucyfrówki. A nie wiecie, co z Huliszem?

kamilovsky

Inowrocław
[173]
2017-10-07 19:42:48 | zgłoś do moderacji

a ja całe życie byłem w błędzie, bo sądziłem, że liga składa się z 34 kolejek, a nie 10... no cóż, jak widać Panowie niżej mają lepsze informacje! ;)

krymwp

Inowrocław
[52]
2017-10-07 18:44:34 | zgłoś do moderacji

To już jest dno. Totalna amatorka. Goplania wdusiłaby im 5:0. Na bramce rywali chłopiec 16-letni nie mający pojęcia o bronieniu. Z numerem 10 gość z brzuchem, z dużą nadwagą. A cuiavinka dała popis. V ligo witaj.