Domino wygrywa u siebie z Obrą Kościan

| 21 października 2017, 20:05
Koszykarze drugoligowego Domino Inowrocław pokonali u siebie Obrę Kościan 71:65.

Domino Inowrocław - Obra Kościan 71:65
(15:19, 22:14, 16:21, 18:11)

Mecz był bardzo wyrównany. Pierwszą kwartę wygrali goście, w drugiej lepsi byli już gospodarze. Prowadzenie stracili jednak na dwie minuty przed końcem trzeciej części spotkania, by odzyskać je ponownie kilka minut później. Najwięcej dla Domino punktowali Korólczyk, Sołtysiak i Barański. [IO]

Punkty dla Domino: Korólczyk 17, Sołtysiak 16, Barański 14, Warchowski 6, Lewandowicz 4, Majer 3.

Punkty dla Obry: Ciążkowski 19, Kabat 18, Sroczyński 18, Stankowski 7, Kiszka 3.

2017-10-21 23:06:14 | zgłoś do moderacji

Nie ma się czego cieszyć dno dno szkoda słów!!!

gracz16

Inowrocław
[15]
2017-10-21 20:41:32 | zgłoś do moderacji

Wygrana- gratulacje. Warchowski 12 asyst, gdyby nie tak duża ilość strat, jak najbardziej zawodnik z szansami na wyższe ligi w Polsce.