Cuiavia remisuje z liderem

| 28 października 2017, 16:00
Dwanaście zwycięstw, zero remisów i zero porażek. Tak wyglądał bilans Chemika przed dzisiejszym meczem. Po meczu z Cuiavią bydgoszczanie stracili w tym sezonie pierwsze punkty remisując 1:1.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Już w 6 minucie bramkę dla biało-zielonych zdobył Dariusz Słupski. Wiele wskazywało na to, że mecz zakończy się niespodziewanym zwycięstwem gospodarzy, choć goście nie odpuszczali i próbowali odmienić losy spotkania. Dopiero w 70 minucie bramkę na 1:1 zdobył Szymon Babiarz. Mecz zakończył się remisem. To oznacza koniec zwycięskiej passy Chemika, która trwała aż 12 kolejek.