Noteć pokonuje zespół z Warszawy

| 8  listopada 2017, 19:51
- Ja dostałem od zarządu cel utrzymania tego zespołu w pierwszej lidze - powiedział nam po dzisiejszej wygranej nowy trener Noteci Marcin Grocki. Po zaciętym spotkaniu biało-niebiescy odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie.

KSK Noteć - KK Warszawa 65:63 (17:11, 20:20, 9:18, 19:14)

Punkty dla Noteci: Paul 27, Michalski 13, Małecki 12, Krawczyk 11, Maciejewski 1, Szczepanik 1,

Punkty dla KK: Hybiak 14, Motel 14, Koźluk 13, Sarnacki 10, Pietkiewicz 6, Caliskan 4, Wojtyński 2.

W pierwszej połowie na parkiecie nieznacznie przeważali gospodarze. W trzeciej kwarcie goście zdołali odrobić niewielką stratę i doprowadzili do remisu 46:46, jednak na koniec tej części gry schodzili z 3 punktowym prowadzeniem po spektakularnym trafieniu z dystansu Pietkiewicza z własnej połowy.

Ostatnia kwarta była bardzo zacięta. Koszykarze dwukrotnie przewracali bandy, a nerwy potęgowała płatająca figle tablica z wynikami. Na kilka sekund przed końcem meczu przy wyniku 65:63 z linii rzutów osobistych dwukrotnie nie trafił Michalski, co dało gościom szansę na zmianę losów spotkania w ostatnim rzucie. Próby trafienia z dystansu podjął się Motel, ale na szczęście dla Noteci, nie trafił.

Po obu stronach w oczy rzucała się kiepska celność z dystansu. W całym meczu do kosza "weszło" tylko 7 trójek, z czego 3/21 po stronie Noteci i 4/16 po stronie gości. Najlepiej punktujący po stronie Noteci Łukasz Paul uzyskał double-double zdobywając 27 punktów i 14 zbiórek. Aż 63 z 65 punktów dla gospodarzy zdobyło zaledwie czterech koszykarzy - Paul, Michalski, Małecki i Krawczyk.

- Kibice lubią tekst efekt nowej miotły, ale co to jest za efekt nowej miotły, jak ja dopiero miałem wczoraj jeden trening z zespołem. Pokazałem jakieś dwa, trzy ćwiczenia, ale to jest trening przed meczem, który nie jest intensywny. Dzisiaj pogadaliśmy o zespole z Warszawy. Uczulałem ich na rzuty za 3 przeciwnika. Z tego ten zespół żyje i fajnie, bo zatrzymali to w pierwszej połowie. To był jakiś tam klucz i realizacja założeń zespołu była wykonana. W jeden trening ja nie wytrenuje kondycji zawodników, którzy mają zdrowia na dwie i pół kwarty i umiejętności takie, jakie każdy ma, ale dziękuję za charakter, który oddali na boisku - powiedział nam Marcin Grocki, trener Noteci.

- Pomysły są, ale na razie nie ma czasu nawet potrenować. Dzisiaj jest środa, w sobotę gramy z liderem, ze Spójnią. Do tego czasu mamy dwa treningi. Wiadomo, nie będę teraz opowiadał, że jedziemy po zwycięstwo, bo my jesteśmy na innym etapie i my mamy inne cele - dodał szkoleniowiec.

W następnej kolejce Noteć zagra na wyjeździe 11 listopada ze Spójnią Stargard, liderem tabeli. [MJ]

Wasze komentarze:

brunon

Na emigracji
[391]
2017-11-09 22:27:32 | zgłoś do moderacji

Volt: Tak, masz rację, że strona internetowa Asty się mocno poprawiła.
Ale nie bądź naiwny. Oni też, na fejscie stosują "selekcję" ( Kiedyś to się nazywało cenzura) informacji.
Ale mam inną propozycję:
Volt|: Kibic007: myślę, zę gdy zgłosicie się do Zarządu KSK to Prezes Kujoth chętnie odda w Wasze ręce redagowanie social mediów. Zgłoście się. Pokażcie , że mocni nie Jesteście tylko pod nickami w i-o. Pokażcie , że zależy Wam na "kulejącej" socjal mediach Noteci. Pnie i Panowie: do dzieła!

kibic007

Inowrocław
[113]
2017-11-09 22:12:58 | zgłoś do moderacji

W ogóle to w klubie powinien być ktoś kto ma więcej niż minimalne pojęcie o social media. To co na fb wyprawia Noteć to materiał na szkolenie pt.: „jak nie robić internetow”. Jakość zdjęć i treści poniżej krytyki. Wyglada tak jakby profil był prowadzony z kilkunastoletniej komórki kogoś z zarządu. Ostatnio to więcej tam zamazanych zdjęć jakiś domorosłych artystów niż koszykówki. A blokowanie opini kibiców zamiast dialogu to fejsowe samobójstwo.

Volt

Inowrocław
[659]
2017-11-09 21:13:41 | zgłoś do moderacji

Pierwsze lepsze enea astoria bydgoszcz, anwil włocławek, polski cukier toruń wzory z regionu w temacie interakcji z kibicami przy pomocy mediów społecznościowych. Szczególnie w obecnym sezonie Astoria w tej dziedzinie duży awans

brunon

[391]
2017-11-09 20:48:25 | zgłoś do moderacji

Volt: a możesz podać link do fejsa drużyn z PLK lub I lig, gdzie na oficjalnym fajśie jest dyskusja kibiców? Albo może z NBA?

Volt

Inowrocław
[659]
2017-11-09 20:43:42 | zgłoś do moderacji

Brunon przepraszam ale nie wiesz o czym piszesz. Radzę zapoznać się z podstawami marketingu sportowego przy pomocy mediów społecznościowych.

brunon

[391]
2017-11-09 20:37:59 | zgłoś do moderacji

Volt: klubowe media ,w tym wypadku społecznościowe powinny być mediami promocji a nie "klubem dyskusyjnym"
Od dyskusji ,typu: czy trener jest ok. lub czy zawodnik się nie ogolił są fora kibiców.
Media społecznościowe ( w tym wypadku Noteci) są źródłem propagandy ale i dezinformacji dla przeciwników. I chcesz powiedzieć, że jak napiszesz na klubowym fejsie o trenerze/zawodniku/zarządzie/ że jest grubym, kontuzjowanym ch.. to tej wiadomości nie przeczytają z innych drużyn?! Nie bądź naiwny. Przeczytają.

Volt

Inowrocław
[659]
2017-11-09 16:35:32 | zgłoś do moderacji

Wygrana cieszy. Tylko czemu Panowie z klubu blokują kibiców, którzy mają inne zdanie niż oni na fejsie klubowym. Szkoda, że tak łatwo jak eliminacja kibiców nie idzie im poszukiwanie sponsorów.

KriQ

rabin
[200]
2017-11-09 14:24:23 | zgłoś do moderacji

panowie wygrali z zespolem ktory w tym sezonie rzucil w jednym meczu o ile sie nie myle 22 punkty.... brawooo

rambo ino

Inowrocław
[35]
2017-11-09 01:01:34 | zgłoś do moderacji

Bardziej mnie cieszyla zeszla przegrana niz dzisiejsza wygrana. W poprzednim meczu byly emocje i mialo sie chec na kolejne. Szczerze?p. Jacku tesknimy.