Wysoka porażka Cuiavii na własnym boisku

| 12 listopada 2017, 13:55
Mimo niezbyt wymagającego rywala piłkarze Cuiavii nie zdołali przełamać ciągnącej się od wielu kolejek serii remisów i porażek. Dziś gospodarze przegrali z Chełminianką Chełmno 1:4.

Pierwsze dwie bramki zdobyli goście po strzałach Piaseckiego w 8 i 28 minucie. Jeszcze przed przerwą bramkę dla gospodarzy zdobył Kruszczyński. W drugiej połowie do bramki trafiali już tylko piłkarze z Chełmna. w 54 minucie po błędzie defensywy gola zdobył Chabowski, a w 68 minucie Wanat ustalając wynik na 1:4..

W następnej kolejce Cuiavia zagra na wyjeździe 18 listopada ze Spartą Brodnica. [MJ]

Wasze komentarze:

bartosz23

Pakość
[19]
 online
2017-11-14 16:57:59 | zgłoś do moderacji

Jaki zarząd taka gra. Zlepek kolesi bez żadnych ambicji. Najlepiej obsadzić się na dziesięciu stanowiskach, wynik sportowy nie ma znaczenia. Kibiców ma się w Wielkim poszanowaniu. Zero odwagi i honoru do podjęcia jakiejkolwiek decyzji.