Ekonomik najlepszy w szczypiorniaka

| 16 listopada 2017, 11:23
Reprezentacja piłki ręcznej z ZSP nr 4 zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców.

W finale Ekonomik pokonał Konopę (II miejsce) 7:2, natomiast w półfinale wygrał z Kościelcem (III miejsce) 11:7.

W ekipie obrońcy tytułu mistrzowskiego na wyróżnienie zasłużyli Jakub Ciesielski - najlepszy bramkarz mistrzostw, Piotr Sztandur - najlepszy strzelec finałów oraz Szymon Grzelak i Bartek Grobelski. Trenerem zespołu jest Hubert Dobrzański. Zwycięska drużyna będzie reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich. [MJ, fot. nad.]