Kotwica była lepsza. Noteć znów przegrywa

| 6  grudnia 2017, 19:38
Biało-niebiescy ulegli dziś na własnym parkiecie drużynie z Kołobrzegu 73:89. To 13 mecz i 11 porażka w sezonie.

KSK Noteć - Energa Kotwica Kołobrzeg 73:89 (23:12, 21:26, 10:27, 19:24)

Punkty dla Noteci: Małecki 28, Paul 16, Maciejewski 8, Michalski 6, Krawczyk 5, Filipiak 5, Szczepanik 3, Sroczyński 2,

Punkty dla Kotwicy: Bodych Ł. 18, Przyborowski 15, Rduch 15, Ryżek 14, Dzierżak 9, Pawłowski 9, Żmudzki 4, Bodych P. 3, Dobriański 2.

Początek meczu należał do gospodarzy. To inowrocławianie byli zespołem, który lepiej rozpoczął spotkanie. Na początku drugiej kwarty przewaga Noteci sięgnęła 15 punktów. W tej części meczu goście zaczęli częściej zdobywać punkty i powoli odrabiać straty. W samej końcówce pierwszej połowy w ciągu 15 sekund zawodnicy Kotwicy zaliczyli dwie celne trójki pod rząd i do przerwy było 44:38.

Trzecia kwarta to wyraźna dominacja gości, którzy zdobyli prawie trzykrotnie więcej punktów, od gospodarzy i kilkupunktową stratę w ciągu 10 minut zamienili na 11-punktowe prowadzenie. W ostatniej kwarcie górą znów byli goście, którzy ostatecznie zwiększyli prowadzenie do 16 oczek.

2017-12-08 11:25:46 | zgłoś do moderacji

Czestmir- masz całkowitą rację, ale chyba ktoś tych zawodników zatrudnił i mam nadzieję że wszyscy odpowiedzialni za to pośmiewisko poniosą odpowiedzialność i przestana się brać za rzeczy o których nie mają pojęcia.

Czestmir

Inne miasto
[444]
2017-12-08 10:23:30 | zgłoś do moderacji

Mysle, ze nalezy spojrzec prawdzie w oczy. Druzyna jest bardzo slaba, poszczegolni zawodnicy sa kiepscy, nie posiadaja wystarczajacych umiejetnosci. Nie mam do nich zalu ani urazy, ale Panowie, jestescie okruchami z ligowego stolu, pozostalosciami, ktorych nikt nie chcial i dlatego trafiliscie tutaj. Taki zlepek najgorszych zawodnikow w lidze daje wlasnie taki efekt. Jedna wielka porazka. Ta druzyna nie jest w stanie wykrzesac z siebie juz nic wiecej. To nie sa zadne zlosliwosci z mojej strony, wszystkich zawodnikow szanuje, ale taka jest niestety prawda. Pozdrawiam i czekam na nowa/stara ekipe.

paolo69

Inowrocław
[50]
2017-12-07 13:14:08 | zgłoś do moderacji

Nie rozumiem waszych żalów przecież miało być nowe oblicze drużyny i jest.

TAB015

Inowrocław
[672]
2017-12-07 12:52:31 | zgłoś do moderacji

Oczywiście, chodzi o Sportową Spółkę Akcyjną - przepraszam za ułomny poprzedni wpis.

TAB015

Inowrocław
[672]
2017-12-07 12:48:53 | zgłoś do moderacji

Wygląda, że już nic się nie zmieni.
Tak jak już nieraz stwierdzałem, tylko Sportowa Akcyjna pn. choćby - "Uzdrowisko Inowrocław", to przyszłość inowrocławskiej koszykówki, albo tylko jedna drużyna w II lidze.

inek80

Inowrocław
[40]
2017-12-07 08:36:46 | zgłoś do moderacji

Nic nie działa jak powinno. Spójrzmy prawdzie w oczy - albo wymiana polowy grajków i liczenie ze to zaskoczy albo spadek. Szacunek dla tych co jeszcze chodzą na mecze bo ile kompromitacji można przyjąć na klatę. Dom powinien być twierdzą nie do zdobycia dla wszystkich zespołów od pozycji 5 w dół.

baskettt

Inowrocław
[17]
2017-12-06 20:43:50 | zgłoś do moderacji

jak wygrywac jak paul jako jedyna 5 ... nie mamy zbiorek ani pomocy pod koszem... lisewski emeryt znowu na chorobowym info z klubu zero !!!! a kolejny emeryt rozgrywajek z extra to chyba za rok w tkkfah pogra ciekawe czemu go nie out ale kasa w toruniu zgadza !!! owacje na stojaco dla prezesow za transfery a okienko pomalutku zamykamy ...